Naše služby

Poskytuje profesionální služby renomované zámečnické firmy

Prodáváme a servisujeme


Trezorové skříně

Trezorové skříně od naší firmy zabezpečí Vaše dokumenty, smlouvy, doklady a jiné cennosti. Dodáváme Trezorové skříně jak jednodveřové, tak i dvoudveřové varianty dle přání zákazníka. Trezorové skříně od nás jsou dostatečně odolné aby ochránily Vaše dokumenty proti neoprávněnému přístupu.

Trezory protipožární

Na uložení papírových dokumentů a nebo datových médií. Papírové dokumenty odolávají teplotě 170°C a teprve potom začínají žloutnout a dochází ke znehodnocení dat.

Na uložení datových nosičů jako jsou datové pásky, kompaktní disky, SD karty, HDD a SSD disky a jiná zařízení pro úschovu dat, která jsou citlivější a potřebují tedy vyšší stupeň ochrany proti ohni - jedná se o hranici 50°C a zároveň vlhkost nesmí překročit 85%

Trezory na zbraně

Nabízíme varietu trezorů jak na krátké zbraně, tak i na dlouhé zbraně. Naše trezory vyhovují nejpřísnějším podmínkám dle zákona o zbraních a ochrání Vás nejen před jejích odcizením, ale také před neoprávněným použitím nebo před Vašimi zvídavými dětmi.

Servis trezorů

Provádíme záruční i pozáruční servis na všechny typy námi dodávaných trezorů. Poskytujeme i urgentní pomoc s příjezdem do 2 hodin od nahlášení problémů.

Zabezpečovací technika

Naše společnost dodává, instaluje a servisuje zabezpečovací techniku pro Váš dům, byt, chatu, provozovnu nebo jakýkoliv jiný objekt. V naší nabídce naleznete jak drátové, tak i bezdrátové provedení elektronických zabezpečovacích systémů.

Bezpečnostní dveře

Vstupní dveře jsou první překážkou násilnému vniknutí do Vašeho domu, bytu, firmy, nebo jakékoliv nemovitosti. Kvalitními bezpečnostními dveřmi mnohonásobně zvyšujete své bezpečí i bezpečí Vašeho majetku.

Naše firma Vám nabízí široký sortiment bezpečnostních dveří a zárubní. Při Vašem výběru vyjdeme vstříc Vašim představám a zabezpečíme Vaše bydlení.

Bezpečnostní zámky a kování

Zámek je hned druhou překážkou, kterou musí zloděj překonat při vstupu do Vaší nemovitosti. Nezlehčujte jim přístup k Vašemu majetku nekvalitním zámkem nebo kováním a zabezpečte svůj majetek pomocí kvalitního bezpečnostního zámku a kování.

Naše firma poskytuje bezpečnostní zámky a kování, které plně splňují nejvyšší normy ČSN P ENV 1627.

Systémy generálního klíče

Systém generálního klíče umožňuje jedním bezpečnostním klíčem uzamknout libovolný počet dveří a zároveň Vám dává možnost určit osoby, které mohou jednotlivé dveře odemykat.

Generální klíč - klíč, který dokáže otevřít všechny dveře.

Skupinové klíče - na základě přístupových práv řídíte přístup osob do Vašich prostorů.

Výroba klíčů

Naše firma vyrábí všechny typy běžných klíčů: cylindrické klíče, dozické a tvarové klíče, schránkové klíče, barevné klíče, nábytkové klíče, vratové klíče, klíče na přívěsy, karavany a různé jiné standardní klíče.

Opravy autozámků

Naše firma Vám kvalitně, levně a rychle opraví Váš poškozený nebo jinak nefunkční autozámek.

Vyměňujeme autozámky dle Vašeho přání.

Proficentrum FAB

Naše firma je autorizovaným zástupcem Proficentra FAB a to nejen pro přímý prodej a distribuci jejich výrobků, ale také jako servisní centrum. Rádi Vám poradíme, navrhneme řešení a v případě potřeby i opravíme nebo vyměníme poškozený nebo nefunkční zámek.